Click on above image to view full picture

More View

Antyczny Oscuro 295 - biokominek portalowy, kamień naturalny marmur

Cena zawiera zestaw startowy:

- biokominek wraz z wkładem na biopaliwo wg wybranych parametrów
- zapalarkę
- rygiel do regulacji płomienia.

Dostępność:W magazynie

5 450,00 zł

Biokominek marmurowy ANTYCZNY OSCURO to bardzo atrakcyjna ozdoba wnętrza, które chcemy jednocześnie ocieplić blaskiem i ciepłem płonącego ognia.

Model kominka z marmuru ANTYCZNY OSCURO, w całości wykonany jest ze szlachetnego kamienia naturalnego - marmuru włoskiego OSCURO MIST, którego zarówno kolor jak i użylenie świetnie się sprawdzą zarówno w klasycznych, jak i w nowoczesnych wnętrzach.

Ten klasyczny kominek portalowy to model stojący, o rozmiarach, których proporcje idealnie ze sobą współgrają, a jego głębokość 295 mm zapewnia efektowny wygląd.

Konstrukcja biokominka wykonana jest z płyt OSB, do których przyklejone są płyty marmurowe - taki sposób ich zamocowania zapobiega pęknięciom kamienia. Wewnątrz znajduje się palenisko wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej malowanej proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny półmatowy, które jest dodatkowym wzmocnieniem całości. Stanowi ono również podstawę dla wkładu na biopaliwo. Tylna ściana biokominka jest również wykonana z tej samej blachy, co palenisko - stanowi zabezpieczenie ściany, przy której stoi biokominek. UWAGA: zalecane jest, by przy ustawianiu biokominka zachować odstęp od ściany ok. 0,5 - 1 cm (tak, by blacha nie miała styczności ze ścianą).

Biokominek wyposażony jest we wkład na biopaliwo o wymiarach 370/160/72 mm typu FALA.

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Antyczny Oscuro 295 - biokominek portalowy, kamień naturalny marmur

Antyczny Oscuro 295 - biokominek portalowy, kamień naturalny marmur

PLN

5 450,00 zł

0