Click on above image to view full picture

More View

Wkład 160/370 FALA

Wkład na biopaliwo z linią ognia w kształcie FALI. Do wyboru ze stali malowanej proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny lub ze stali nierdzewnej (inox).


 


Cena zawiera: wkład do biokominka z wypełnieniem ceramicznym, uchwyt do regulacji wielkości płomienia i wygaszania, zapalarkę.

Dostępność: W magazynie

Już od: 770,00 zł

Cena z konfiguracji: 770,00 zł

000 Czarny półmatowy NON   +0,00 zł

Wkład 160 x 370 mm

Pojemność wkładu 2,3 l

Przewidywany czas palenia 4 - 5,5 godziny

Nowoczesny wkład do biokominka o charakterystycznej, nowatorskiej linii ognia w kształcie fali, która sprawia, że płomień staje się bardziej dynamiczny i przestrzenny.

***

Wkład na biopaliwo do biokominka (korpus) wykonany jest z wysokogatunkowej stali o grubości 1,5 mm, malowanej proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny półmatowy. Składająca się z dwóch części pokrywa wkładu - to precyzyjnie wycięty laserowo element z blachy o grubości aż 5 mm, również zabezpieczony tą samą co korpus farbą termoodporną. Dzięki temu ta najbardziej nagrzewająca się od ognia część jest odporna na wszelkie odkształcenia i w pełni zachowuje swój pierwotny kształt. Idealne spasowanie krawędzi pokrywy gwarantuje precyzję regulacji wielkości płomienia, jak również szybkie i łatwe jego wygaszenie.

***

Aby całkowicie wyeliminować zagrożenie przypadkowego, niekontrolowanego zapłonu oparów biopaliwa wkład do biokominka najlepiej zakupić w komplecie z pojemnikiem zabezpieczającym - daje to pewność, że zastosowanie go w zabudowie będzie w 100% bezpieczne (dotyczy to zwłaszcza zabudowy w konstrukcji lekkiej - szkieletowej). Pojemnik ma za zadanie dodatkowo zabezpieczyć przed przypadkowym wydostaniem się biopaliwa z wkładu (np. podczas napełniania go bioetanolem). Dzięki otworom w ściankach dodatkowego pojemnika palne opary bioetanolu wydostaną się i swobodnie ulotnią nie powodując żadnej szkody.

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Wkład 160/370 FALA

Wkład 160/370 FALA

PLN

770,00 zł

0