Nowoczesne biokominki

Pokaż
Sortuj wg
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Stromboli 100 - biokominek stojący, dekoracyjny, z szybą, kolor czarny

Już od: 2 490,00 zł

Cumbal Mini - biokominek mały, przenośny, nie tylko na taras ale także do salonu

1 600,00 zł

Tavurvur - biokominek wolnostojący, mały, dekoracyjny, na taras

1 600,00 zł
Tavurvur 1200 - biokominek wolnostojący, na taras, do ogrodu, dekoracyjny
Sprzedaż

Tavurvur 1200 - biokominek wolnostojący, na taras, do ogrodu, dekoracyjny

Normalna cena: 2 300,00 zł

Special Price 1 910,00 zł

Tiatia 400 - biokominek dekoracyjny, wolnostojący, na taras

2 500,00 zł
Tiatia 800 - biokominek dekoracyjny, wolnostojący, do ogrodu
Sprzedaż

Tiatia 800 - biokominek dekoracyjny, wolnostojący, do ogrodu

Normalna cena: 5 000,00 zł

Special Price 4 200,00 zł

Negro - biokominek do zabudowy, dwustronny, panoramiczny

3 200,00 zł

Nila - biokominek do zabudowy, narożny, długa linia ognia

3 200,00 zł

Pele Spiro - biokominek do zabudowy, z rozprowadzeniem ciepła

11 800,00 zł

Cumbal Maxi - biokominek dekoracyjny, przenośny, nie tylko na taras

1 800,00 zł
Cumbal Group - biokominek dekoracyjny, przenośny, nie tylko ogrodowy
Sprzedaż

Cumbal Group - biokominek dekoracyjny, przenośny, nie tylko ogrodowy

Normalna cena: 3 000,00 zł

Special Price 2 610,00 zł

Cotopaxi - biokominek przenośny, ogrodowy

1 800,00 zł
Pokaż
Sortuj wg
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Nowoczesne biokominki – czym się charakteryzują

Biokominki to urządzenia, które towarzyszą nam w naszych domach już od wielu, wielu lat. Od dawna wykorzystujemy ich możliwości, łatwość montażu, mobilność, niską cenę i wysokie walory grzewcze, bowiem są one nie tylko ozdobą, ale również często urządzeniem idealnym do dogrzewania wnętrza. Charakterystyka typowego biokominka nie zależy od jego wykonania, czy też wielkości lub mocy paleniska, ale od jego przeznaczenia. W naszej ofercie dostępne są kominki na biopaliwo w różnorodnych wersjach, począwszy od sposobu zamontowania, poprzez miejsce przeznaczenia i w końcu, skończywszy na samej aranżacji. Stąd też bogata oferta obejmuje również nowoczesne biokominki.

Zby zrozumieć czym jest nowoczesny biokominek i czym się cechuje warto spojrzeć i porównać ofertę tych nowoczesnych z bardziej klasycznymi rozwiązaniami. Nowoczesne biokominki to przede wszystkim urządzenia które:

- posiadają nietuzinkową, nietypową, często ekstrawagancką budowę, zarówno pod względem samego wkładu, jak również pod kątem ozdób i konstrukcji wsporczej,

- to zróżnicowane systemy montażu, ustawienia lub możliwości wykorzystania w aranżacji,

- to nowoczesne, często nietypowe materiały, jak chociażby ozdoby lub też obudowy ze stali nierdzewnej,

- to nietypowe kształty, kule, elipsy, często kształty bardzo wymyślne i jednorazowe, a także oryginalne,

- to wreszcie kominki na biopaliwo, które przede wszystkim dzięki aranżacji komponują się doskonale w nowoczesnym wnętrzu, gdzie współgrają idealnie z chłodnym, prostym ale bardzo oryginalnym stylem.

 

Nowoczesne biokominki, podobnie jak te klasyczne wykorzystywać można niemalże wszędzie. Najczęściej oczywiście wykorzystuje się je we wnętrzach. Ozdabiają i ogrzewają salony, komponują się doskonale w sypialni, a nawet są elementem dekoracyjnym łazienek. Często jednak nowoczesne rozwiązania idą w parze z klasycznym otoczeniem i dlatego nowoczesne kominki będą pasowały do klasycznej, drewnianej werandy lub altany, ustawione wzdłuż wybrukowanej drogi w ogrodzie, czy też ustawione jako lampy.Ich zastosowanie zasadniczo nie różni się od zastosowania pozostałych, klasycznych biokominków.

 

Wykonanie i budowa cechująca nowoczesne biokominki

Jako, że nowoczesne biokominki mają nieco inny wygląd od klasycznych, również często stosuje się w nich odmienne materiały, niż te, które spotykamy w bardziej typowych, klasycznych rozwiązaniach. Tutaj bardzo popularne są czyste, wykonane na satynę lub też za pomocą polerowania elementy ze stali nierdzewnej. Doskonale komponują się one chociażby z wykonaniem wnętrza klasycznego, bowiem stal oraz czystość jaką ona zapewnia idealnie wpasowuje się w nowoczesną aranżację wnętrza. Często też biokominki wykonane w stylu nowoczesnym posiadają wykończenia z nietypowych materiałów, o ile sama konstrukcja jest ze stali, to wykończenie z kamienia, czy też z dużej ilości szkła jest tutaj standardem.

Warto poświęcić nieco czasu omawiając kształt, który może charakteryzować nowoczesny biokominek i wyróżniać go jednocześnie od rozwiązań klasycznych. Przede wszystkim, rzadkością są tutaj standardowe prostokątne i kwadratowe kształty. Bardziej poświęca się uwagę na obłości, kule, okręgi, elipsy oraz inne nietypowe, często wręcz ekstrawaganckie rozwiązania. Można powiedzieć, iż nowoczesne biokominki mają w sobie bardzo dużo z tak zwanego stylu vintage.

 

Ciekawa i rozbudowana oferta biokominków nowoczesnych

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nowoczesne biokominki znalazły się u nas w szerokiej i jednocześnie w zróżnicowanej ofercie. Z powodzeniem więc przedstawiamy naszym klientom rozwiązania, które zadowolą również tych najbardziej wymagających, bowiem posiadamy produkty przeznaczone do:

- nowoczesnych salonów, gdzie nietuzinkowy wygląd będzie łączył się z przytulnością i wrażeniem komfortu związanym z każdym spojrzeniem w kominek na biopaliwo,

- pięknych, przestronnych i nowoczesnych pokojów sypialnych, gdzie nowoczesny kominek idealnie wkompnuje się w czystą, przestronną ale absolutnie nie surową sypialnię, która ma być piękna, ciepła i dawać poczucie wyciszenia oraz odpoczynku,

- gustownych, nowoczesnych łazienek, które nowoczesne biokominki ogrzeją swoim ciepłem i zapewnią najlepsze i najwspanialsze wrażenia,

- klasycznych i nowoczesnych werand, tarasów, balkonów, a nawet dla pięknych przestrzeni ogrodowych, gdzie noowczesne biokomiki dodadzą ciepła, a przy tym wyróżnią ogród lub taras na tle wszystkich innych.

 

Tak skonstruowana oferta nowoczesnych kominków na biopaliwo pozwoli błyskawicznie zapełnić brakujące miejsce w nowoczesnym wnętrzu, ogrodzie czy na werandzie. Każdy z tych biokominków został również dopracowany tak, aby dawać ciepło, a nie tylko zapewniać walory estetyczne.