Click on above image to view full picture

More View

Wkład 200/1100 FALA

Wkład na biopaliwo z linią ognia w kształcie FALI, wykonany ze stali malowanej proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny (półmatowy).


Cena zawiera: wkład do biokominka z wypełnieniem ceramicznym, uchwyt do regulacji wielkości płomienia i wygaszania, zapalarkę.

Dostępność:W magazynie

3 350,00 zł

Wkład 200 x 1100 mm

Pojemność wkładu 9,2 l

Przewidywany czas palenia 5 - 6,5 godziny

 

Palnik do biokominka na bioetanol jest wykonany z wysokiej jakości blachy stalowej. Dolna jego część, zwana korpusem ma grubość 1,5 mm, natomiast pokrwy ze względu na zarówno wysoką temperaturę panującą w tej części palnika, bezpośrednią stycznosć z ogniem i estetykę - mają aż 6 mm grubości. Całość pomalowana jest farbą termoodporną na kolor czarny (półmat). Korpus wypełniony jest matą glinokrzemianową absorbującą ciecz i uwalniającą tylko jej opary. Dwuczęściowa pokrywa jest jednocześnie mechanizmem regulacji wielkości płomienia oraz wygaszania ognia - przesuwany za pomocą rygla. Linia ognia jest precyzyjnie wycięta laserem, a zastosowane frezowanie sprawia, że mechanizm działa bardzo skutecznie.

***

FALA to innowacyjna konstrukcja palnika na bioetanol, pozwalająca na uzyskanie dynamicznie i przestrzennie prezentującego się płomienia. Więcej na temat charakterystyki tego wkładu można przeczytać na stronie, na której zawarliśmy wszelkie szczegóły.

***

Jeśli planujemy wykonać zabudowę meblową lub ścienną w konstrukcji szkieletowej z użyciem palnika na bioetanol - polecamy zastosować go wraz z opcjonalnym pojemnikiem zabezpieczającym. Stosując go możemy zupełnie wyeliminować możliwość wystąpienia przypadkowego, niekontrolowanego zapłonu oparów biopaliwa. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym wydostaniem się biopaliwa z wkładu (np. podczas napełniania go bioetanolem). Dzięki otworom w ściankach dodatkowego pojemnika palne opary bioetanolu wydostaną się i swobodnie ulotnią nie powodując żadnej szkody.

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Wkład 200/1100 FALA

Wkład 200/1100 FALA

PLN

3 350,00 zł

0