Click on above image to view full picture

More View

Wkład 200/1300 FALA

Wkład na biopaliwo z linią ognia w kształcie FALI, wykonany ze stali malowanej proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny (półmatowy).


Cena zawiera: wkład do biokominka z wypełnieniem ceramicznym, uchwyt do regulacji wielkości płomienia i wygaszania, zapalarkę.

Dostępność:W magazynie

4 150,00 zł

Wkład 200 x 1300 mm

Pojemność wkładu 11,1 l

Przewidywany czas palenia 5 - 6,5 godziny

 

Korpus wkładu na biopaliwo do biokominka zrobiony jest z wysokogatunkowej stali o grubości 1,5 mm i pomalowany proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny półmatowy. Pokrywa wkładu składa się z dwóch części - są to precyzyjnie, laserowo wycięte elementy z blachy o grubości aż 6 mm, również zabezpieczone tą samą co korpus farbą termoodporną. Dzięki temu ta najbardziej nagrzewająca się od ognia część jest odporna na wszelkie odkształcenia i w pełni zachowuje swój pierwotny kształt. Idealne spasowanie krawędzi pokrywy gwarantuje precyzję regulacji wielkości płomienia, jak również szybkie i łatwe jego wygaszenie.

***

FALA, to palnik na bioetanol z linią ognia wyciętą w kształcie sinusoidy. Ten rodzaj szczeliny umozliwia uzyskanie bardziej przestrzenego i dynamicznego płomienia, przez co wrażenia estetyczne znacznie się potęgują.

***

Aby całkowicie wyeliminować zagrożenie przypadkowego, niekontrolowanego zapłonu oparów biopaliwa wkład do biokominka najlepiej zakupić w komplecie z pojemnikiem zabezpieczającym - daje to pewność, że zastosowanie go w zabudowie będzie w 100% bezpieczne (dotyczy to zwłaszcza zabudowy w konstrukcji lekkiej - szkieletowej). Pojemnik ma za zadanie dodatkowo zabezpieczyć przed przypadkowym wydostaniem się biopaliwa z wkładu (np. podczas napełniania go bioetanolem). Dzięki otworom w ściankach dodatkowego pojemnika palne opary bioetanolu wydostaną się i swobodnie ulotnią nie powodując żadnej szkody.

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Wkład 200/1300 FALA

Wkład 200/1300 FALA

PLN

4 150,00 zł

0