Click on above image to view full picture

More View

Wkład 200/900 FALA

Wkład na biopaliwo z linią ognia w kształcie FALI. Do wyboru ze stali malowanej proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny lub ze stali nierdzewnej (inox).


 


Cena zawiera: wkład do biokominka z wypełnieniem ceramicznym, uchwyt do regulacji wielkości płomienia i wygaszania, zapalarkę.

Dostępność: W magazynie

Już od: 2 750,00 zł

Cena z konfiguracji: 2 750,00 zł

Wkład 200 x 900 mm

Pojemność wkładu 8 l

Przewidywany czas palenia 5 - 6,5 godziny

 *

Innowacyjna konstrukcja wkładu na biopaliwo pozwalająca na uzyskanie obrazu płomienia w "3D" i potęgująca w ten sposób wrażenia estetyczne to linia ognia w kształcie fali.

***

Wkład na biopaliwo to zasadniczo dwie części: dolna, czyli korpus wkładu i górna, czyli pokrywa. Korpus wykonujemy z wysokogatunkowej blachy stalowej o gr. 1,5 mm, malowanej proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny półmatowy. Górną część, czyli pokrywę wkładu stanowią dwa fragmenty blachy stalowej o gr. a 6 mm malowanej proszkowo tą samą farbą co korpus lub - w przypadku wkładu INOX - wykonujemy ze stali nierdzewnej (wtedy jest ona satynowana). W pokrywie znajduje się mechanizm regulacji wielkości płomienia oraz wygaszania ognia. To nic innego, jak precyzyjnie wycięty laserem kształt i asymetryczne względem siebie "zakładki".

***

Planując zabudowanie wkładu w meblach lub ścianie z gips-kartonu polecamy zakup opcjonalnego pojemnika zabezpieczającego. Pozwoli on na całkowite wyeliminowanie zagrożenia przypadkowego, niekontrolowanego zapłonu oparów biopaliwa. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym wydostaniem się biopaliwa z wkładu (np. podczas napełniania go bioetanolem). Dzięki otworom w ściankach dodatkowego pojemnika palne opary bioetanolu wydostaną się i swobodnie ulotnią nie powodując żadnej szkody.

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Wkład 200/900 FALA

Wkład 200/900 FALA

PLN

2 750,00 zł

0