Click on above image to view full picture

More View

Wkład 95/450 FALA

Wkład na biopaliwo z linią ognia w kształcie FALI. Do wyboru ze stali malowanej proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny lub ze stali nierdzewnej (inox).


 


Cena zawiera: wkład do biokominka z wypełnieniem ceramicznym, uchwyt do regulacji wielkości płomienia i wygaszania, zapalarkę.

Dostępność: W magazynie

Już od: 845,00 zł

Cena z konfiguracji: 845,00 zł

000 Czarny półmatowy NON   +0,00 zł

Wkład 95 x 450 mm

Pojemność wkładu 1,5 l

Przewidywany czas palenia 3 - 3,5 godziny

Nowoczesny wkład do biokominka o linii ognia w kształcie fali, nadaje płomieniowi niezwykłej plastyki.

***

Korpus (część dolna) wkładu na biopaliwo płynne wykonany jest z wysokiej jakości stali o grubości 1 mm, malowanej proszkowo farbą termoodporną na kolor czarny (półmat). Natomiast składająca się z dwóch części pokrywa wkładu - to precyzyjnie wycięty laserowo element z blachy o grubości aż 5 mm. Produkujemy dwa rodzaje pokrywy: ze stali pomalowanej czarną farbą termoodporną (tą samą co korpus) lub ze stali nierdzewnej (inox). Pokrywa tej grubości jest odporna na wszelkie odkształcenia powodowane przez działanie wysokiej temperatury i zachowuje swój pierwotny kształt. Idealne spasowanie krawędzi pokrywy, a także specjalnie zachowane dylatacje gwarantują precyzję regulacji wielkości płomienia, jak również szybkie i łatwe jego wygaszenie.

***

Aby całkowicie wyeliminować zagrożenie przypadkowego, niekontrolowanego zapłonu oparów biopaliwa wkład do biokominka najlepiej zakupić w komplecie z pojemnikiem zabezpieczającym - daje to pewność, że zastosowanie go w zabudowie będzie w 100% bezpieczne (dotyczy to zwłaszcza zabudowy w konstrukcji lekkiej - szkieletowej lub meblach). Pojemnik ma za zadanie dodatkowo zabezpieczyć przed przypadkowym wydostaniem się biopaliwa na zewnątrz palnika (np. podczas napełniania go bioetanolem). Dzięki otworom w ściankach dodatkowego pojemnika palne opary bioetanolu wydostaną się i swobodnie ulotnią nie powodując żadnej szkody.

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Wkład 95/450 FALA

Wkład 95/450 FALA

PLN

845,00 zł

0